o firmie

o firmie

Zapraszamy do współpracy


Meble kuchenne Meranti

Doświadczenie ponad 20 lat

Podłożem do powstania naszej firmy w 1997 roku była pasja kreowania i aranżacji funkcjonalnych, niepowtarzalnych wnętrz i zamiłowanie właściciela do stolarstwa.

Co nas wyróżnia?

 • nowoczesne wzornictwo - mdf lakierowany na połysk
 • połączenie nowoczesnych materiałów: mdf i malowane szkło
 • łączenie nowoczesnych materiałów – forniry, szkło i rausolid
 • niestandardowe rozwiązania
 • dbałość o funkcjonalność i szczegóły
 • wyposażamy kuchnię w sprzęt agd

Od początku naszej działalności głównym założeniem jest wysoka jakość i standard świadczonych przez nas usług.

Podczas produkcji naszych mebli korzystamy z najwyższej jakości półfabrykatów i okuć wiodących firm polskich i zagranicznych. Dzięki temu każdego dnia powiększa się grono naszych odbiorców. Wielu z nich wraca do nas ponownie, a także tworzy nam bazę tak zwanych "klientów z polecenia".
Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji: mebli biurowych, mebli kuchennych, szaf wnękowych, mebli nietypowych, itp.
Oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą aranżację (projekt), produkcję, transport i montaż mebli u klienta. Realizujemy zlecenia na podstawie aranżacji własnych i projektów powierzonych. Jesteśmy również bezpośrednim przedstawicielem handlowym fabryki krzeseł i foteli biurowych Profi'm.
Do grona naszych wieloletnich, zadowolonych odbiorców należą min.: Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (przez 15 lat wyposażyliśmy ponad 500 placówek), Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, TU Życie, ASEKURACJA Sp.z o.o., SKAT (jedna z największych firm transportowych w Polsce), EMU (wiodący na terenie kraju dystrybutor akumulatorów), a także niezliczona grupa mniejszych firm oraz klientów indywidualnych.


rozwiązania dla Twojej firmy

Oferujemy firmom i klientom instytucjonalnym współpracę stałą i kompleksową. Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze klientów otwierających swoje placówki na terenie całego kraju.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, stałą, wysoką jakość, terminowość i powtarzalność produkowanych przez nas mebli. Ma to wpływ na rozpoznawalność klienta - każda: placówka, oddział, punkt w dowolnym miejscu w Polsce może wyglądać tak samo.


kontakt z nami:

 • Dane adresoweul. Budowlanych 27
  80-298 Gdańsk
 • Telefon601 628 521
 • Adres e-mailbiuro@meranti.com.pl
 • Strona wwwwww.meranti.com.pl

logotyp meranti

Producent mebli na zamówienie.

nasze realizacje:

109
_DSC0396
110
_DSC0408
0005
203