blog

Meble kuchenne na zamówienie Gdańsk Trójmiasto

Szukają Państwo stylowych mebli kuchennych, dopasowanych do wystroju wnętrza? Potrzebujesz wytrzymałego i świetnie sprawdzającego się wyposażenia kuchni? Nie musisz szukać dalej - nasza doświadczona firma ma do zaoferowania Państwu meble o wysokiej jakości wyrobu, z których do dziś korzysta niezliczona ilość przedsiębiorców i prywatnych klientów.

Meble kuchenne na zamówienie Gdańsk, Trójmiasto

Gdańska firma Meranti od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem i aranżacją umeblowania w domu, jak i w biurze. Jedną z naszych specjalizacji jest wyposażenie kuchni. Projektujemy je zgodnie z warunkami ustalonymi wspólnie z klientem, tworzymy z wysokiej klasy materiałów oraz dostarczamy i montujemy na terenie całej Polski. Dzięki naszej kadrze profesjonalistów podjęliśmy owocną współpracę z wieloma nabywcami, którzy są zadowoleni z naszych usług.

Meble najwyższej jakości prosto do Twojej kuchni

Nasze meble kuchenne na zamówienie są projektowane z myślą o Państwa wymaganiach. Na podstawie tych wymogów, jak i naszej wiedzy oraz umiejętności, przedstawiamy propozycje oraz projekty, których wybór zależy tylko od Państwa. Wierzymy, że kreacja indywidualnej oferty jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż każde wnętrze różni się od siebie - tak samo jak i ludzie. Twój własny gust, potrzeby i miejsce, w którym mieszkasz lub pracujesz, są jedyne w swoim rodzaju. Dlatego wyposażenie, które dla Państwa skomponujemy, będzie niepowtarzalne.

Co więcej, oferujemy nie tylko meble do Państwa kuchni, ale również sprzęt AGD, który będzie od razu dostosowany do całego projektu. Czy to lodówka, czy zmywarka, czy kuchenka gazowa, wszystko podlega Twojemu wyborowi. Nie będzie już potrzeby oddzielnego dokupywania dodatkowych akcesoriów, których dopasowanie może sprawić dodatkowy kłopot, a w ostateczności naruszyć ogólny zamysł. Wystarczy nas poinformować, a zrobimy wszystko zamiast Państwa.

Nowoczesne wykonanie w Gdańsku i Trójmieście

Gdy już razem ustalimy projekt umeblowania Państwa kuchni, rozpoczniemy tworzenie tego wyjątkowego uposażenia. Robimy to zgodnie ze wszystkimi standardami, które dziś obowiązują przy wyrobie najnowocześniejszych mebli. Nasze produkty łączą w sobie najbardziej pożądane cechy: są stylowe, pięknie zaprojektowane, funkcjonalne i wytrzymałe.

Korzystamy z wielu innowacyjnych rozwiązań - nasze elastyczne blaty z laminatu, kamienia, czy rausolidu, lakierowane na mat lub połysk płyty MDF, naturalne forniry czy wspaniale prezentujące się malowane szkło sprawiają, że meble kuchenne  Gdańsk, Trójmiasto wyglądają elegancko, wręcz organicznie. Dodając do tego szeroki wybór kolorystyki i wzornictwa, który Państwo podejmą na pierwszym etapie, jesteśmy w stanie stworzyć takie wyposażenie, które uczyni z Państwa kuchni miejscem niepowtarzalnym i czarującym.

Dowóz i montaż dla każdego

Choć nasza firma mieści się w Gdańsku, specjalnie dla wygody naszych klientów mamy opcję dowozu do każdego zakamarka Polski. Kiedy już wytworzymy dla Państwa idealne meble kuchenne, zapakujemy je i zawieziemy prosto do Państwa domu. To nie koniec: po przyjeździe nasi wyspecjalizowani fachowcy zajmą się montażem, który będzie całkowicie zgodny ze wspólnym projektem i naszymi zapewnieniami.

Firma Meranti przede wszystkim stawia na kontakt z klientem - w razie jakichkolwiek przyszłych pytań i uwag co do którejkolwiek z naszych usług, będziemy do Państwa dyspozycji.

Jeśli nasza oferta Państwa zainteresowała, już teraz zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonem, e-mailem, a jeśli Państwo mieszkają w okolicach - chętnie umówimy się na rozmowę bezpośrednio w Waszym mieszkaniu, czy domu. Nasze meble kuchenne na zamówienie już na Państwa czekają.

 

0006
0010
0021
0025

kontakt z nami:

  • Dane adresoweul. Budowlanych 27
    80-298 Gdańsk
  • Telefon601 628 521
  • Adres e-mailbiuro@meranti.com.pl
  • Strona wwwwww.meranti.com.pl

logotyp meranti

Producent mebli na zamówienie.

nasze realizacje:

109
_DSC0396
110
_DSC0408
0005
203